169. zasedání Pléna ČKR (Výroční shromáždění ČKR) v Praze péčí Českého vysokého učení technického v Praze.

17. února 2023 PDF

1. Paralelní zasedání Komor ČKR.
  3. Doplňující volby ČKR na jedno uvolněné místo místopředsedy ČKR pro funkční období 1.3.2023 až 31.7.2023 – instrukce k návrhové části.
  4. Informace o Českém vysokém učení technickém v Praze.
  5. Zprávy předsedy, místopředsedů a tajemnice ČKR; zprávy předsedů Komor ČKR.
  6. Výroční zpráva ČKR 2022.
  7. Revize hospodaření ČKR 2022. Rozpočet ČKR 2023. Kalendář ČKR 2023-2025.
  8. Problematika bezpečného prostředí na vysokých školách.
  9. Možnosti zpřístupnění digitálního obsahu knihoven, problematika otevřených dat – diskuse s generálním ředitelem Národní knihovny ČR a s předsedou Ústřední knihovnické rady.
  10. Aktuální problematika vysokého školství ČR – diskuse s ministryní pro vědu, výzkum a inovace, s ministrem školství, mládeže a tělovýchovy a s jeho náměstky, s předsedou Národního akreditačního úřadu pro vysoké školství, s předsedou Rady vysokých škol a s místopředsedou Rady pro výzkum, vývoj a inovace.
  11. Doplňující volby ČKR – představení navržených kandidátů na místopředsedu ČKR.
  13. Usnesení 169. zasedání Pléna ČKR. Výsledek doplňujících voleb. Závěr.