Zasedání Komory rektorů veřejných a státních vysokých škol ČKR v Praze péčí České zemědělské univerzity v Praze.

2. října 2020

1. Informace předsedy Komory rektorů veřejných a státních vysokých škol ČKR.
  2. Příprava na diskusi s náměstky ministra školství, mládeže a tělovýchovy o aktuálních problémech vysokých škol ČR.
  3. Příprava na diskusi s místopředsedou Vlády ČR a místopředsedou Rady pro výzkum, vývoj a inovace o základním a aplikovaném výzkumu na vysokých školách ČR.
  4. Příprava na diskusi s předsedou Národního akreditačního úřadu pro vysoké školství o on-line formách výuky na vysokých školách ČR.
  5. Diskuse k aktuálním opatřením veřejných a státních vysokých škol v souvislosti s druhou vlnou epidemie SARS-CoV-2 v ČR.