168. zasedání Pléna ČKR v Plzni péčí Západočeské univerzity v Plzni.

1. prosince 2022 PDF

1. Paralelní zasedání Komor ČKR.
  3. Doplňující volby ČKR na jedno uvolněné místo místopředsedy ČKR pro funkční období 15.12.2022 až 31.7.2023 – instrukce k návrhové části.
  4. Hlasování o členství v ČKR nových žadatelů – vstupní informace.
  5. Informace o Západočeské univerzitě v Plzni.
  6. Zprávy předsedy, místopředsedů a tajemnice ČKR; zprávy předsedů Komor ČKR.
  7. Aktuální problematika vysokého školství Ukrajiny a možnosti spolupráce s ČKR – diskuse s ministrem školství a vědy Ukrajiny a s předsedou Ukrajinské konference rektorů, rektorem Kyjevské národní univerzity stavebnictví a architektury.
  8. Aktuální problematika vysokého školství ČR, zejména vědy, výzkumu a inovací – diskuse s ministryní pro vědu, výzkum a inovace, s náměstkyní ministra školství, mládeže a tělovýchovy pro vysoké školství, vědu a výzkum, a s předsedou Rady vysokých škol.
  9. Doplňující volby ČKR – představení navržených kandidátů na místopředsedu ČKR.
  11. Usnesení 168. zasedání Pléna ČKR. Výsledek doplňujících voleb ČKR a výsledek hlasování o členství v ČKR nových žadatelů. Závěr.