Zasedání Komory rektorů veřejných a státních vysokých škol ČKR ve Zlíně péčí Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

17. dubna 2024

1. Informace předsedkyně a místopředsedů Komory A ČKR.
  2. Mzdy na veřejných vysokých školách ČR.
  3. Výkonová část (ukazatel K) institucionálního financování veřejných vysokých škol ČR.
  4. Příprava na diskusi s ministrem školství, mládeže a tělovýchovy a s předsedou Rady vysokých škol o aktuální problematice vysokého školství ČR.
  5. Příprava na diskusi s náměstky ministryně pro vědu, výzkum a inovace o aktuální problematice oblasti vědy, výzkumu a inovací v ČR.
  6. Příprava na diskusi s ministrem spravedlnosti, s předsedou Vrchního soudu v Praze, s předsedou senátu Nejvyššího soudu a s předsedkyní Krajského soudu v Českých Budějovicích o problematice výkonu znalecké činnosti a možnostech spolupráce s vysokými školami ČR.
  8. Závěry.